logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Coffee Mate 2 kg

Nestle Coffee Mate 2 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Coffee Mate 2 kg

Nestle Coffee Mate 2 Kg

 

Uzmanların da belirttiği üzere günden 1 adet kahve içmek fayda sağlamaktadır. Özellikle de sindirim ile sinir sistemine iyi gelmesinden dolayı önerildiği açık durumda. Ancak kimileri sade kahveyi çok sevmiyor. Bu gibi durumlarda da yumuşak içime sahip olması adına Nestle Coffe Mate 2 kg devreye girmektedir. Çünkü bu ilave eşliğinde kahve daha yumuşak bir içime sahip olmakta.

 

Yapım aşamasında sıcak su temin edilmesi gerekir. Aksi halde Coffe Mate topaklanma yapacaktır. Şöyle ki ilk önce kahvenizi sıcak su ile karıştırabilirsiniz. Hemen arkasından da Coffee Mate ekleyerek yumuşak hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz direk olarak kahve ile bu ürünü karıştırabilir ve üzerine sıcak su ekleyebilirsiniz. Sonuç olarak son derece yumuşak olan kahvenizi içmeye başlayabilirsiniz.

 

Coffee Mate tüketimine sıklıkla yer verenlerin kg değerlerini dikkate almasında fayda var. Bizim Toptan içerisinde her türlü gramaja sahip türleri bulunmakta. Üstelik son derece ekonomik fiyatları ile sunulmaktadır. Bu nedenle sürekli olarak tüketenlerin yüksek gramaja sahip olanlardan tercihte bulunması faydalı olacaktır. Ya da birkaç paket olarak sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.