logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Classic Sütlü Baton Çikolata 30 g 12'li

Nestle Classic Sütlü Baton Çikolata 30 g 12'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Classic Sütlü Baton Çikolata 30 g 12'li

Nestle Classic Sütlü Baton

Nestle çikolata ürünleri denildiği zaman akla ilk olarak gelen firmalar arasında bulunmaktadır. Özellikle global manada kalite ve lezzet seviyesine erişmek isteyen kişiler için harika bir tercih olacaktır.

Nestle classic sütlü baton çikolata sayesinde harika bir lezzeti tadabilirsiniz. Bu harika lezzetin içeriğinde yer alan tüm materyallerin büyük bir özenle seçildiği de eklenmelidir. Siz de harika bir lezzete bir adım daha yaklaşabilmek için en doğru yerde bulunuyorsunuz. Nestle kalitesini bu çikolatanın harika rayihasında yeniden elde edebilirsiniz.

Sütlü baton çikolata ile beraber atıştırmalık arayışınıza son verebilirisiniz. Lezzetli ve sorunsuz bir dokuya sahip olan bu çikolatanın yumuşacık aroması sizi de memnun edecektir. Özellikle içerisinde yer alan süt oranı ve kakao çekirdeklerinin kalitesi elde edilecek olan lezzet seviyesinin daha da artmasını sağlıyor!

Harika bir şeker dengesine sahip olan bu çikolata ile hem tatlılarınıza renk katabiliri hem de çantanızda bir parça lezzet taşıyabilirsiniz. Harika lezzet seviyesi ve göz alıcı ambalaj ile Nestle kalitesini bir kere daha hissedeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.