logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nescafe Gold Kavanoz 200 g
  • resm Nescafe Gold Kavanoz 200 g

Nescafe Gold Kavanoz 200 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nescafe Gold Kavanoz 200 GR

Kızgın güneşin altında doğal yollardan kurutulan ve dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilen Nescafe Gold kahvesinin içimine doyamayacaksınız. Özenle kavrulan aromasının tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Küçük parçalar halinde öğütülen kahvenin lezzetini gün boyunca tadabilirsiniz. Günde bir fincan Nescafe Gold ile tazelenecek ve kendinizi zinde hissedeceksiniz. Bir fincan kahvede gün boyunca almanız gereken proteinleri ve enerjileri tamamen edinebilirsiniz.

Kahve kategorisinde 200 Gr kavanozlar halinde satışa sunulan ve kahve keyif çıtanızı çok daha üst seviyelere taşıyan bu kahveyi, Bizim Toptan internet mağazasından hemen sipariş verebilirsiniz. Kokusunda davet var sloganı ile zihinlerde kendisine kalıcı bir yer edinen Nescafe markasının tüm ürünlerini Bizim Toptan internet mağazasında bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.