logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe Gold Kavanoz 100 g

Nescafe Gold Kavanoz 100 g


Sepette %5 İndirim

Adet Fiyatı : 149,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1678,80 TL
Birim Fiyat: 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Gold Kavanoz 100 g

Nescafe Gold Kavanoz 100 GR

Taze eşsiz kokusu, büyük bir özenle seçilmiş olan kahve taneleri ve yumuşak içimi sayesinde Nescafe Gold günün her saatinde verebileceğiniz kahve molalarınızın vazgeçilmez içeceği oluyor.

Kahvenizi hazırlarken daha lezzetli sonuçlar elde etmek isterseniz önce kahvenizi fincana koymalı, daha sonra üzerine su eklemelisiniz. Böylelikle kahvenin sıcak su ile birlikte daha hızlı ve daha iyi çözünebilmesini sağlayabilirsiniz. 200 ML kadar kahveyi bir bardağa koymanız lezzetli ve sıcacık kahvelerinizi hazırlayabilmeniz için yeterli olacaktır.

Kahve kategorimizde yer alan Nescafe üretimi Gold kavanoz kahveler 100 gramlık kahve içermektedir. Siparişlerinizi bizlere ulaştırabilmek için Bizim Toptan internet mağazamızı kullanabilir ve siparişlerinizin en hızlı şekilde kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.