logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe Gold 900 g

Nescafe Gold 900 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Gold 900 g

Nescafe Gold 900 Gr

Güne başlamakta zorluk çeken kişiler için en uygun seçimlerden biri olan kahvede Nescafe markasından vazgeçmeyin! Nescafe lezzetli kahve çekirdeklerini öğüterek izin için kullanıma hazır hale getiriyor. Bu noktada sağlık koşullarına uygunluktan da lezzetten de asla taviz verilmediği belirtilmeli!

Kahvenin muhteşem kokusu eşliğinde güne merhaba demek sizin için çok daha kolay olacak. Kısa bir süre içerisinde kahvenizi sıcak su ile hazırlayarak dinç bir zihin ile işe koyulabilirsiniz. Paketleme işlemlerinden kahvenin temin edilmesine kadar her bir noktada memnun eden içeriği ile Nescafe takdir toplamaya devam ediyor. Dünya çapında kabul görmüş olması da bir diğer olumlu özellik!

Nescafe Gold 900 Gr satın alacak olan kişilerin Bizim Toptan markasını tercih etmesi çok daha doğru olacak! Özellikle uygun fiyat konusunda hassassanız Bizim Toptan’dan daha düşük fiyat bulamayacaksınız. Ayrıca seçmiş olduğunuz ürünler evinize kadar teslim edilecek gönderim aşamasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına gerekli olan tüm önlemler alınmıştır. Bizim Toptan aracılığı ile hem tekli hem de çoklu satın alım yapılabilir!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.