logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe Classic 50x2 g
  • resm Nescafe Classic 50x2 g

Nescafe Classic 50x2 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Classic 50x2 g

Nescafe Classic 50x2 Gr

Kahve keyfini sade olarak yaşayanlar başta olmak üzere kendi kahvesini kendi damak tadına göre hazırlayanlar için de ideal bir tercih olan Nescafe Classic kahvenin muhteşem aromasını ve kokusunu doyasıya yaşamanızı sağlar. İçerisinde şeker, kahve kreması gibi farklı lezzetler ekleyerek de içebilirsiniz.

Nescafe Classic içerdiği kafein sayesinde uyku sürecine geçmenizi erteler. Enerji verir ve konsantrasyon gücünüzü korur. Daha kolay odaklanmanıza da yardımcı olan kahve günün her saatinde içilebilir.

Ambalaj içerisinde 2 gr ürün yer alıyor. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının kahve kategorisi içerisinde bulunuyor. Pakette her biri 2 gr olan 50 adet ürün mevcut. Kahve keyfinizi taçlandıran diğer ürün çeşitleri için internet mağazasını ziyaret etmeniz yeterli.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.