logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nazar Nane Aromalı Sakız 100'lü

Nazar Nane Aromalı Sakız 100'lüAdet Fiyatı : 62,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1098,00 TL
Birim Fiyat: 54,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nazar Nane Aromalı Sakız 100'lü

Nazar Sakız Nane Aromali ü

Nazar Sakız Nane Aromali ü şekilde satışa sunularak hem aroması ile hem de fiyat aralığı ile göz dolduruyor. Sunduğu uygun fiyat aralığı ve sergilediği muhteşem aroma ile sakız denildiği zaman akla ilk gelen marka Nazar oluyor. Nazar bu sektörde en doğal içeriklerden birini üretmektedir.

Nane aromalı olduğu için ağızda biriken kötü kokunun da tam manası ile ortadan kalkması için özel olarak üretilmiştir. Yemek sonrasında ya da çay kahve tükettikten hemen sonra bu üründen faydalanarak ağzınızın kokusunu daha ferah hale getirebilirsiniz.

En sıkıcı ortamları dahi sizin için eğlenceli bir hale getirecek olan bu ürün sayesinde hem sağlığınızı hem de nefesinizin ferahlığını koruma fırsatını elde edebileceksiniz. Nane aroması ile güne taptaze devam edeceksiniz.

Sakız, ağızda yemek kırıntılarının birikmesini de engeller. Bu boyuttan bakıldığında sağlığa da oldukça olumlu katkısı olduğu görülmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.