logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nazar Damla Aromalı Sakız 100'lü

Nazar Damla Aromalı Sakız 100'lüAdet Fiyatı : 62,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1098,00 TL
Birim Fiyat: 54,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nazar Damla Aromalı Sakız 100'lü

Nazar Sakız Damla Sakizi Aromalı ü

Nazar Sakız Damla Sakizi Aromalı ü paket halinde satılmaktadır. Damla sakızı aromasına sahip olan sakız şekersizdir. Aroması ile nefesinizi temizleyen bu sakız ağız kokusunu gidermeye de yardımcı olmaktadır.

İçerisinde şeker bulunmayan damla sakızı aromalı sakız kolay çiğnenebilir olması ile tercih edilmektedir. Tam kıvamında olması nedeni ile kolay çiğnenir ve balon yapılabilme özelliğine sahiptir.

Nazar markası damla sakızlı aroma ile ürettiği sakızlar ile nefes ferahlatıcı bir etki yaratmaktadır. Damla sakızlı sakızları çiğneyerek nefesinizi ferahlatabilir ve ağız kokusunu engelleyebilirsiniz.

Damla sakızı aromalı sakız kolay çiğnenebilir bir özelliğe sahiptir ve mideyi rahatlatmaktadır. Nazar sakızı çiğneyerek midenizi rahatlatabilir ve hazımsızlığı önleyebilirsiniz.

Can sıkıntısını engelleme özelliğine sahip olan damla sakızı aromalı sakız ile uzun saatler boyunca eğlenebilirsiniz. Gerçek damla sakızı aroması ile uzun süre eğlendiren Nazar sakız 100’lü paket olarak Bizim Toptan İnternet mağazasında satışta bulunmaktadır. Bu ürünü sepetinize ekleyerek anında sipariş verebilirsiniz. Diş dostu olan şekersiz damla sakızı aromalı bu sakızı büyük küçük herkes çok seviyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.