logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Muti Bezelye 2,5 kg

Muti Bezelye 2,5 kgAdet Fiyatı : 144,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 724,50 TL
Birim Fiyat: 144,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Muti Bezelye 2,5 kg

Muti Bezelye 2,5 Kg

Bezelye bitkisel protein, vitaminler, mineraller ve lif içerir. Bezelyenin çok önemli bir özelliği kan şekeri seviyelerini düzenlemesidir. Ayrıca, bezelye az kalori yağ içerir, bu da zayıflama ve diyetler için idealdir.

Muti Bezelye 2,5 Kg Ege’nin en iri bezelyeleri toplanıp, en hijyenik yollarla ayıklanıp şoklama işlemleri ile dondurulur. Vitamin kaybına uğramadan tüketici ile sofralarda buluşur. Çocuklarında severek yediği bezelyenin her çeşidi, yaz kış fark etmeksizin dondurulmuş özelliği ile kullanıma her an hazırdır.

Muti Bezelye, en mükellef sofralar için özenle toplanıp üretilmektedir. Derin dondurucuda tazeliğini ilk günkü şekilde koruma özelliği onu vazgeçilmezlerimiz haline getirmeye devam etmektedir. Katı gıdaya geçen bebekler içinde kullanıma oldukça uygundur. Paket üzerindeki talimatlara uyularak son kullanma tarihine kadar güvenle saklanabilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.