logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Miray Islak Havlu 120'li

Miray Islak Havlu 120'li


3 Adet üzeri 31,9 TL

Adet Fiyatı : 32,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 765,60 TL
Birim Fiyat: 31,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Miray Islak Havlu 120'li

Miray Islak Havlu 120’li

Miray ıslak havlu 120’li paketi ile bitmek tükenmek bilmeyen ıslak havlu ihtiyacınız için yardıma koşuyor. Islak havlu en çok ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda yerini alıyor.

Üstünüze bir şey döküldüğünde silmeniz için, elinizi silmek, makyaj silmek için küçücük ıslak havlular boyundan büyük işler başarıyor. Islak havlularla yapacaklarınızın sınırı yok. Ayakkabıdan masaya kadar her şeyin anlık temizliği için Miray ıslak havlu yanınızda.

Miray ıslak havlu, kokusu ve yapısı ile daha kullanışlı mendillerle, temizlik işlerinizi halletmeniz için daha pratik olmanıza yardım ediyor. Havluların bir tanesi bile işinizi görmeye yeterli oluyor.

Islak havlu hiçbir çantadan eksik olmayan bir ürün olduğu gibi evlerin de temel malzemesi. Islak havluların kokusu ve dokusu da bir o kadar önemli. Miray ıslak havlu, bir kere deneyenlerin bir daha vazgeçmeyeceği dokuya sahip.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.