logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meysu Vişne Meyveli İçecek Cam 200 ml 12'li

Meysu Vişne Meyveli İçecek Cam 200 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meysu Vişne Meyveli İçecek Cam 200 ml 12'li

Meysu Vişneli İçecek Cam 200 Ml (12 Adet)

Ekşi tat severlerin vazgeçilmezi Meysu Vişneli İçecek Cam 200 Ml(12 Adet) en güvenilir içeceğinizdir. Vişne lezzetini duymak isteyenlerin gönüllerini süsleyen bir içecektir. Vişne, gülgiller ailesinin kiraza benzeyen tadı ile ama kirazdan daha ekşi olan yapısı ile içenlerin daha fazla içmek isteği içecektir.

Bahçelerdeki vişne tadını, Meysu vişneli cam içeceğinde bulabilirsiniz. Yoğun ve zengin vişne tadı damağınızda kalacak ve bu lezzeti aileniz ve misafirleriniz ile paylaşmak isteyeceksiniz. Özellikle annelerin çocukları için bir numaralı içecek olan vişneli, doğal olması, vişnenin içinizi serinleten hoş yapısı ve kokusuyla tercih edebilirsiniz. 

Meysu vişneli içecek cam 200 ml, şişeyi açar açmaz vişne kokusunu duyacağınız eşi benzeri olmayan bir içecektir. Kaliteli ve kapasitesini her daim arttırmayı amaçlayan Meysu markaları size sunduğu vişneli içecek seçeneklerini rahatlıkla alabilir ve içebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.