logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meysu Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Meysu Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'liKoli Fiyatı (27 Adet) : 159,30 TL
Birim Fiyat: 5,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meysu Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Meysu Meyve Nektarı Şeftali Tetrapack 200 Ml

En sevilen meyveler arasında yer alan şeftali, muhteşem tadı ile sadece mevsiminde değil tüm yıl boyunca yanı başınızda olabilir. Bunun için Meysu Meyve Nektarı Şeftali Tetrapack temin etmeniz yeterli olacaktır. Her yudumunda yoğun şeftali tadını ve aromasını hissedebileceğiniz ürün lezzetiyle sizi şımartacak.

Meysu Meyve Nektarı Şeftali Tetrapack mevsiminde toplanan şeftaliler kullanılarak üretiliyor. Nektar olması dolayısıyla meyve sularından daha yoğun bir kıvama sahip. Arzunuza göre hafifçe sulandırarak da tüketebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli şeklinde kullanıma sunuluyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.