logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Meysu Meyve Nektarı Şeftali Cam 12'li 200 ml

Meysu Meyve Nektarı Şeftali Cam 12'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Meysu Meyve Nektarı Şeftali Cam 200 Ml (12 Adet)

Kayseri merkezli Meysu üretimleri, damağınızı şenlendirmek için mükemmel içecekler üretmektedir. Şeftalinin en güzel ferahlatıcı tadı Meysu Meyve Nektari Şeftali Cam 200 Ml (12 Adet) paketlerde. 12’li Meysu paketini alarak size ve ailenize bolca yetecek hem kaliteli hem uygun bir içecek almış olacaksınız.

Şeftali ve şeftali kokusu, insanın içini açan o şeftali tarlalarını göz önüne seren meyve suyu! Şeftalinin en tazelerinin özenle seçildiği, hiçbir koruyucu madde içermeden sofralarınıza getiren bu içecek başka hiçbir meyve suyunu aratmayacak niteliktedir.

Kaliteli ve en başta güvenilir olması bu gibi içecek ürünlerinde oldukça önemlidir. Meysu meyve suları hijyen kalitesi ile size en güvenilir içecek seçeneğine sunarak ailenizin dostu olacaktır. Şeftali kokusunu, daha içecek şişesini açmadan duyacağınız, tadı gün boyu damağınızda kalacak Meysu meyve sularını severek ve gönül rahatlığı ile alabilir ve kullanabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.