logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack 1 l
  • resm Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack 1 l

Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 22.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack 1 Lt (12 Adet)

 

Gülsan Gıda tarafından üretimi yapılan Meysu, 1943’ten bu yana müşterilerine en kaliteli meyvelerden, en kaliteli meyve suyunu ulaştırmak için çalışıyor. Dalından yalnızca taze olarak koparılan kayısıların girebileceği ambalajlara sahip Meysu, meyvelerin faydalı vitaminlerini bünyesinde bolca barındırmaktadır.

Çocuklarınız için faydalı bir şeyler yapmak istediğinizde adeta yardımınıza koşacak olan Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack 1 Lt ürününe uygun fiyat avantajı ile sahip olmak Bizim Toptan Market online alışveriş sitesinden hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ilık veya soğuk olarak tüketebileceğiniz Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack’ın 12 adet bulunan ambalajı ile toptan marketçilik anlayışı ile müşterilerine hizmet veren Bizim Toptan Market’te en kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Meysu’nun totalde 12 litrelik Kayısı suyuna, geniş aileler avantajlı fiyatı sayesinde hayır diyemeyecek!

Her zaman müşterilerine indirimli fiyat fırsatları sunan Bizim Toptan Market’i güvenle tercih edebilirsiniz. Kolay bir arayüze sahip olan alışveriş sitesi sayesinde dilediğiniz her ürünü bir tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.