logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meysu Kayısı Meyve Nektarı 1 L
  • resm Meysu Kayısı Meyve Nektarı 1 L

Meysu Kayısı Meyve Nektarı 1 LAdet Fiyatı : 25,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 311,40 TL
Birim Fiyat: 25,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meysu Kayısı Meyve Nektarı 1 L

Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack 1 Lt (12 Adet)

 

Gülsan Gıda tarafından üretimi yapılan Meysu, 1943’ten bu yana müşterilerine en kaliteli meyvelerden, en kaliteli meyve suyunu ulaştırmak için çalışıyor. Dalından yalnızca taze olarak koparılan kayısıların girebileceği ambalajlara sahip Meysu, meyvelerin faydalı vitaminlerini bünyesinde bolca barındırmaktadır.

Çocuklarınız için faydalı bir şeyler yapmak istediğinizde adeta yardımınıza koşacak olan Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack 1 Lt ürününe uygun fiyat avantajı ile sahip olmak Bizim Toptan Market online alışveriş sitesinden hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ilık veya soğuk olarak tüketebileceğiniz Meysu Meyve Nektarı Kayısı Tetrapack’ın 12 adet bulunan ambalajı ile toptan marketçilik anlayışı ile müşterilerine hizmet veren Bizim Toptan Market’te en kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Meysu’nun totalde 12 litrelik Kayısı suyuna, geniş aileler avantajlı fiyatı sayesinde hayır diyemeyecek!

Her zaman müşterilerine indirimli fiyat fırsatları sunan Bizim Toptan Market’i güvenle tercih edebilirsiniz. Kolay bir arayüze sahip olan alışveriş sitesi sayesinde dilediğiniz her ürünü bir tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.