logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meysu Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Meysu Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'liKoli Fiyatı (27 Adet) : 171,45 TL
Birim Fiyat: 6,35 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meysu Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack 200 Ml

Leziz bir içeceğe ihtiyaç duyduğunuzda Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack tercih edilebilecek ürünler arasında bulunuyor. Özellikle karışık lezzetlerden hoşlananlar için ideal bir seçim olabilecek bu ürün kayısıdan elmaya, portakaldan şeftaliye kadar pek çok meyve kullanılarak üretiliyor.

Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack kahvaltılarda da içebileceğiniz bir lezzet. Kısa sürede damak tadınızı değiştirebilecek bir tada sahip. Ürünü hamur işi çeşitleriyle beraber de tüketebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor.

Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun için Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sevdiğiniz ya da denemek istediğiniz tüm meyve suyu çeşitleri Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.