logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (4XS) 411-460 500 g

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (4XS) 411-460 500 gAdet Fiyatı : 62,50 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1500,00 TL
Birim Fiyat: 62,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (4XS) 411-460 500 g

Marmara Birlik (4XS) 411-460 Doğal Salamura Vakum

Küçük taneli zeytinden vazgeçemeyenler için özel olarak üretilmiş Marmara Birlik (4XS) 411-460 Doğal Salamura Vakum seçeneği ve eşi benzeri görülmemiş lezzetiyle sofraların başköşesi için hazır! Özel vakumla tekniği sayesinde tazeliğini ve raf ömrünü uzun süre koruyan Marmara Salamura Vakum Zeytini denedikten sonra vazgeçemeyeceksiniz.

Tadı ve tuzunun oranı ile sizi suda bekletme derdinden kurtaracak, her öğün yemek isteyeceğiniz Marmara Birlik Vakum Zeytin, tazeliğini her daim koruması için özel geliştirilmiş vakumlu paketlerde satışa sunulmuştur. Kültürel mirasımızın tanelerini sofralarınıza getirmeyi amaçlayan bu yolda, dünyanın en sağlıklı ve güvenilir zeytinlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Yüzyıllardır Ege’nin eteklerinden toplanarak binlerce çeşidi yapılan salamura zeytinin ilk markalarından biri olan Marmara Birlik tamamen doğal yollarla vakum zeytini üretmiştir. 3 yaşından itibaren çocuklarınıza ve sevdiklerinize güvenle yedirebilirsiniz. Son kullanma tarihine kadar buzdolabında saklamanız önerilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.