logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Kırma Yeşil Zeytin (4XL) 141-160 850 g

Marmara Birlik Kırma Yeşil Zeytin (4XL) 141-160 850 gAdet Fiyatı : 214,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Kırma Yeşil Zeytin (4XL) 141-160 850 g

M.Birlik Yeşil Kirma (4xL) 141-160 Zeytin

M.Birlik Yeşil Kirma (4xL) 141-160 Zeytin ile beraber sofralarınızı şenlendirebilirsiniz. Bu leziz seçme zeytinler ile şimdiye kadar elde etmediğiniz bir lezzet yolculuğuna çıkacaksınız. Ürünlerin her birinin özenle seçilmesi ve paketlenmesi memnuniyeti artıran detaylar arasında bulunuyor.

Yeşil kırma zeytin ile beraber kahvaltı sofralarınız artık çok daha keyifli olacak. Özellikle boyut konusunda standart bir yapıda olması ürünün ne derece yüksek bir kaliteye sahip olduğunu da sembolize ediyor. Bu seçme zeytinler Marmara’nın muhteşem bahçelerinden sofranıza kadar geliyor.

1954 senesinden bu yana hizmet vermekte olan firmanın üretim süreci ile alakalı tecrübesinin oldukça yüksek olması da dikkat çekiyor. Siz de zeytinde kaliteden yanaysanız sizin için de en doğru tercih kesinlikle Marmara Birlik olacak.

Yeşil zeytinin en tazesini ve en verimli işlenmişini oldukça uygun fiyatlara kısa bir süre içerisinde elde edebilirsiniz. Lezzet hem sizi hem de sofranıza konu kolan misafirlerinizi tam manası ile etkisi altına alacak. Marmara Birlik kalitesi sizi bekliyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.