logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lokman Kakaolu Fındık Kreması Kova 10 kg

Lokman Kakaolu Fındık Kreması Kova 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lokman Kakaolu Fındık Kreması Kova 10 kg

Lokman Kakaolu Fındık Kreması

Lokman Kakaolu Fındık Kreması yabancı alternatiflerinden vazgeçeceğiniz, lezzet ve yerli üretimi aynı anda elde edeceğiniz harika bir fırsat olacaktır. Hazırlık aşamasında Karadeniz’in mis gibi fındık tarlalarının kokusu burnunuza gelecek! 

Fındık kreması sizin için muhteşem bir lezzet sunarken aynı zamanda besleyici yapısı ile de memnun bırakıyor. Yemek hazırlamaya zamanınız olmadığı ya da kahvaltı yapmaya üşendiğinizi durumlarda ekmeğinizi bu krema ile şenlendirin. Hem lezzet şöleni hem de kaliteli bir tokluk elde edeceksiniz!

Fındık kreması üretim aşamasında kullanılan her bir madde sağlık ve gıda kodeksine uygun olarak seçilmiştir. İçeriğin bu harika rayihası ile yabancı alternatifler ile sofranızı genişletmek istemiyorsanız en doğru tercih olacaktır!

Kapağı araladığınız anda lezzetin kokusu burnunuza gelecek. Artık çay sofraları ya da kahvaltılar daha nitelikli ve göz dolduran bir yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor. Lokman markası uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.