logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Ice Tea Mango Aromalı 330 ml 24'lü

Lipton Ice Tea Mango Aromalı 330 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Ice Tea Mango Aromalı 330 ml 24'lü

Lipton Ice Tea Mango Aromalı 330 Ml

Mango meyvesinin tadını her yudumda yoğun olarak hissedebileceğiniz Lipton Ice Tea Mango Aromalı lezzetli bir içecek. Egzotik meyve tadından hoşlananlar için ideal bir seçim olabilir. Ürün koruyucu madde ve renklendirici içermiyor.

Lipton Mango Aromalı Ice Tea su, şeker, asitlik düzenleyiciler, mango suyu tozu, çay ekstraktı, doğala özdeş aroma ile antioksidan içeriyor. Serinletme özelliğine sahip olan ürün damaklarda hoş bir aroma tadı bırakmayı da ihmal etmiyor.

Ambalaj içerisinde 330 ml ürün bulunuyor. Her biri 330 ml olan 24 adetlik koli şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü soğuk olarak tüketmeniz öneriliyor. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının soğuk çay kategorisinde bulunuyor. Tek tıkla adresinize gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.