logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Lipton Ice Tea Limon Aromalı 24'lü 330 ml

Lipton Ice Tea Limon Aromalı 24'lü 330 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Lipton Ice Tea Limon Aromalı 330 Ml

Taze çay yapraklarının ferahlatan limon aromasıyla karıştırılması, Lipton Ice Tea Limon Aromalı ürünün elde edilmesini sağlıyor. Serinlemek istediğinizde tüketebileceğiniz bu içecek ferahlatan bir lezzete sahip.

Soğuk çay çeşitlerinin limonla en güzel buluşması olan Lipton Limon Aromalı Ice Tea bol miktarda limon içerdiğinden tam bir C vitamini deposu. Bu yönüyle sadece yaz aylarında değil kış mevsiminde de tüketilebilen bir içecektir.

Ambalaj içerisinde 330 ml ürün bulunuyor. Her biri 330 ml olan 24 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının soğuk çay kategorisinden temin edebilirsiniz. Tüm içecek çeşitleri için internet mağazası size yeter.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.