logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 100x2 g

Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 100x2 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 100x2 g

Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 200 GR

Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay paketleri içerisinde 200 gram çay bulunmaktadır. Doğu Karadeniz bölgesinin özel çaylarının harmanlanması ile üretilen poşet çayları istediğiniz her an kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Kendine özgün rengi ve aroması ile tadına doyamayacağınız Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay’lar özel yapraklardan üretilmiştir. Pratik bir şekilde içime hazır hale gelebilen Lipton poşet çaylar tüm yorgunluğunuzu alabilecek etkiye sahiptir.

Evde veya ofiste tüketebileceğiniz Lipton poşet çaylar sayesinde demleme süresini daha kısa süre tutabilir ve hızlıca çay keyfinizi yaşamaya başlayabilirsiniz. Çay kategorimizde yer alan Lipton poşet çay siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.