logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lay's Yoğurtlu ve Mevsim Yeşillikli Süper Boy 96 g
  • resm Lay's Yoğurtlu ve Mevsim Yeşillikli Süper Boy 96 g

Lay's Yoğurtlu ve Mevsim Yeşillikli Süper Boy 96 gAdet Fiyatı : 30,50 TL
Koli Fiyatı (30 Adet) : 825,00 TL
Birim Fiyat: 27,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lay's Yoğurtlu ve Mevsim Yeşillikli Süper Boy 96 g

Lays Fırınlanmiş Yoğurt Ve Mevsim Yeşillikleri Süper Boy

Lays Fırınlanmiş Yoğurt Ve Mevsim Yeşillikleri Süper Boy ile beraber arkadaş toplantıları sizin için çok daha lezzetli bir hal alacak. Cips tercihinde bulunurken daha sağlıklı olması için kızartılmış değil fırınlanmış olanların tercih edilmesi öneriliyor.

Lays sayesinde hem lezzetli hem de bir derece daha sağlıklı hale getirilmiş olan atıştırmalıklara anında erişim sağlayabilirsiniz. İçerisinde yer alan mevsim yeşilliklerinin rayihası ile damak tadınıza tam manası ile hitap etmeyi amaçlamaktadır.

Üretim safhası içerisinde özellikle lezzetten taviz vermeden sağlıklı bir içeriğe odaklanılmıştır. Lays partilerin ve arkadaş toplantılarının en lezzetli ve damak çatlatan atıştırmalıklarından biri olacak. Dilerseniz yanında yoğurtlu soslar ile servis edebilirsiniz.

Lays her bir ürününde sadece birinci kalite mahsullerin kullanılmasına önem verir. Muntazam paketlemesi ve ekonomik boy seçeneği ile beraber hem bütçeye hem de damaklara hitap etmektedir. Firmanın satışa sunduğu diğer tüm lezzetlerde de hem kalite hem de sağlık ilk kriterlerdir!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.