logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Pam Gül Buketi Sıvı Sabun 400 ml

Komili Pam Gül Buketi Sıvı Sabun 400 mlAdet Fiyatı : 19,96 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 239,40 TL
Birim Fiyat: 19,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Pam Gül Buketi Sıvı Sabun 400 ml

Komili Pam Sıvı Sabun Gül Buketi

Komili benzersiz gül kokusunun tazeliğini sıvı sabun ile evlerinize getiriyor. Komili Pam Sıvı Sabun Gül Buketi 400 ml pompalı şişe içerisinde en pratik haliyle sizlere sunuluyor.

Sıvı sabunun verdiği pratik kullanımını Komili pompalı kutusu sayesinde deneyin. Tek bir hareket ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Komili Pam Sıvı Sabun Gül Buketi ile hem cildinizi temizleyin hem de güllerden gelen o eşsiz koku ile gün boyu ferahlayın.

Komili Pam Sıvı Sabun Gül Buketi hiçbir şekilde alerjik madde içermez ve dolayısıyla elleriniz hem tertemiz olurken hem de cildinizin nem dengesi korunur. Kuruluk hissi oluşturmaz ve tahrişe neden olmaz. Kaşıntı ve pullanma gibi yan etkiler oluşturmadığı için güvenle kullanabilirsiniz.

Küçük çocuklarınız için de rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz Komili Pam Sıvı Sabun Gül Buketi ile tazeliği ve ferahlığı bir arada yaşayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.