logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Pam Gül Buketi Sıvı Sabun 4 L

Komili Pam Gül Buketi Sıvı Sabun 4 LAdet Fiyatı : 76,96 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 307,80 TL
Birim Fiyat: 76,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Pam Gül Buketi Sıvı Sabun 4 L

Komili Pam Sıvı Sabun Gül Bahçesi 4 Lt

Komili her alanda olduğu gibi sabunda da en kaliteli ürünleri üreterek evlerinize sağlık ve temizlik getiriyor. Komili Pam Sıvı Sabun Gül Bahçesi 4 Lt ambalajında şimdi sizlerle.

Komili Sıvı Sabun içerdiği özel formül sayesinde cildinizde ekstra olarak temizlik sağlarken aynı zamanda cildinizi tazeler. Cilt gözeneklerini açarak cildin rahat nefes almasını sağlar. Sabunlama sonrasında diğer sabunların yaptığı gibi kuruluk ve gerginlik hissi bırakmaz. Cildi hassas bir şekilde temizler ve rahatlama sağlar.

Komili Pam Sıvı Sabun Gül Bahçesi eşsiz gül kokusu ile ister evinizde ister işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir şekilde tasarlandı. Sıvı sabun kullanmanın rahatlığını, pompalı kutular ile daha pratik hale getirebilirsiniz.

Hem kendiniz hem çocuklarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz Komili Pam Sıvı Sabun Gül Bahçesi ile cildiniz en sağlıklı şekilde temizlenirken hoş kokusu sayesinde ferahlatır ve rahatlık hissi sağlar. Alerjen maddeler içermediği için çocuklarınızda da güvenle kullanabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.