logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili 1878 Zeytinyağlı Sabun 600 g

Komili 1878 Zeytinyağlı Sabun 600 gAdet Fiyatı : 47,95 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 767,20 TL
Birim Fiyat: 47,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili 1878 Zeytinyağlı Sabun 600 g

Mis gibi kokan bir sabunun verdiği huzuru çok az şey verebilir. Doğal mı doğal Komili 1878 Zeytinyağlı Sabun ile saf sabunun huzurlu temizliğini hissedin.
1878’den bugüne sabun üstatlarından biri olarak da bilinen Komili, sabundan anlayanlara 1878 koleksiyonunu sunuyor. Zeytin ağaçlarından banyolara gelen Komili 1878 Zeytinyağlı Sabun, bitkisel formülü sayesinde son derece yumuşaktır. İçinde bulunan üstün kaliteli zeytinyağı, hem size hem de kullandığınız yüzey ve çamaşırlara gerekli bakımı sağlar. Cildini ve saçlarını sabunla yıkayanların da tercih edebilecekleri kadar doğaldır. İçeriğindeki zeytinyağı sayesinde nemlendirici özelliğe de sahiptir. Güvenle kullanabilirsiniz.
Komili 1878 Zeytinyağlı Sabun, doğallığına rağmen etkin temizleme özelliğine sahiptir. En kolay kullanabileceğiniz hijyen malzemelerinden biridir. El temizliği için birebir çözüm olarak bilinir. Ellerde birikebilen bakteri ve virüsleri öldürmeye yardımcı olur.
Siz de banyo ve mutfağınızda bu mucizevi zeytinyağlı sabuna yer açın. Doğallığı zeytinyağı ile taçlandırın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.