logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili 1878 Saf Sabun 600 g

Komili 1878 Saf Sabun 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili 1878 Saf Sabun 600 g


Komili 1878 Saf Sabun ile temizliğin en kimyasal katılmamış haline ulaşabilirsiniz.  Son yıllarda etkisi bilinen saf sabun doğal ve katkısızdır. İçerdiği vitaminler sayesinde güzellik ritüellerinden yaralara kadar pek çok faydası vardır. Doğal sabun, insanların ekonomisine düşük fiyatı ile katkıda bulunur ve ayrıca cilt ve saç sağlığına faydaları ile bilinir.
Sabun, uzun zincirli organik yağ asitlerinin birleşimidir. Sabunun temizleme etkisi, bileşiminin hidrofobik kısımlarının yağı ve kir partiküllerini sarma kabiliyetinden kaynaklanır.
M.Ö. 600 yılında keşfedilen ve kullanımı Orta Çağ'da yaygınlaşan sabun, Sümerlerden bir armağandır. Sabun adı Tiber'de bulundu. Osmanlı İmparatorluğu döneminde 11. yüzyıla kadar sabun kullanılmadı ve yerine su altında soda, kök ve kaşık bardak kullanıldı. Bundan yararlanmak için sabun üretiliyor. Önce hijyenikti, ancak sonunda kozmetik ve bakım ürünlerine dahil oldu.
Günümüzde sürekli en doğalı ve en temiz ürünleri arayışımız sürmektedir. Bu yüzden Komili 1878 Saf Sabun tercih sebebi olabilecek iyilikte bir sabun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.