logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kodak Xtralife Alkalin İnce Pil 12'li Kartela 12 li

Kodak Xtralife Alkalin İnce Pil 12'li Kartela 12 li


Adet Fiyatı : 49,95 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 2397,57 TL
Birim Fiyat: 49,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Kodak Xtralife Alkalin İnce Pil 12'li Kartela 12 li

Kodak Xtralıfe Alkalin İnce Pil 12 Li Kartela, pil ile çalışan cihazlar için oldukça uygundur. Kullanım olarak uzun ömürlü bir yapısı bulunur. Televizyon, duvar saati, kumanda ya da buna benzer cihazlarda, güvenilir bir şekilde kullanım sağlanır.
Alkalin İnce Pil 12 Li Kartela, ince boyut seçeneği ile yer almaktadır. Kullanacağınız cihazlarda uzun süreli olarak çalışma gösterir. Bu sebeple oldukça ideal bir pildir. Diğer pillere göre kullanım açısından oldukça avantajlıdır.
Genel olarak ince pil uyumlu alanlarda kullanılmaktadır. Bir paket içerisinde 6 çift pil yer alır. Bu sebeple ev ortamında ya da iş ortamında ki, pil ile çalışan her türlü cihaza yetecek kadar bulunur. Çevre dostu olan ince pil, çoğunluğun kullanımındadır.
Pil, günlük yaşantımızda birçok teknolojik cihaz da kullanılır. Bu sebeple genel olarak uzun ömürlü olması tercih edilmektedir. Aynı zamanda çevreye zarar vermeyen bir yapıda olması da önemlidir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.