logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Kremalı Tavuk Çorbası 65 g 12'li

Knorr Kremalı Tavuk Çorbası 65 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 198,00 TL
Birim Fiyat: 16,50 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 2376,00 TL
Birim Fiyat: 16,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Kremalı Tavuk Çorbası 65 g 12'li

Knorr Kremalı Tavuk Çorbası 65 Gr

Evde çorba hazırlamanın en kolay yolu hazır çorbaları tercih etmek. Sofranızın lezzet katsayısını arttıracak hazır çorba çeşitleri arasında Knorr Kremalı Tavuk Çorbası da yer alıyor. Hafif ve mideyi rahatlatma özelliğine sahip olan çorbayı her öğünde tüketebilirsiniz. Sadece kış aylarında değil yaz mevsiminde de severek tüketebileceğiniz bir çorba çeşidi.

Knorr Kremalı Tavuk Çorbası 1 litre su eklenerek kısık ateşte pişirilme şeklinde hazırlanıyor. Kaynayana kadar karıştırmanız yeterli. Kaynadıktan sonra hemen servis edebilirsiniz. Bu çorba 4 kişilik olduğundan misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Çorbanın kıvamını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının hazır çorba kategorisinde yer alan ürün 65 gram toz formunda hazır çorba içeriyor. Her biri 65 gr olan 12 adetlik paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Tek tıkla çorba çeşitlerinden dilediğiniz kapınıza kadar gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.