logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Kremalı Mantar Çorbası 63 g 12'li

Knorr Kremalı Mantar Çorbası 63 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 174,00 TL
Birim Fiyat: 14,50 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 2088,00 TL
Birim Fiyat: 14,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Kremalı Mantar Çorbası 63 g 12'li

Knorr Kremalı Mantar Çorbası 68 GR

Gerek ülkemizde gerek dünyada hazır çorba deyince akla ilk gelen markalardan birisi Knorr. Zira Knorr kaliteden ödün vermeden yıllardır yaptığı üretimlerle kendini alanında kanıtlamış durumda. Hazır çorba alanında pek çok ürünü bulunan ve gün geçtikçe de ürün gamı genişleyen markanın klasikleşen ürünlerinden birisi Knorr Kremalı Mantar Çorbası. 68 gramlık paketler halinde satılan çorba hem mantarı, hem kremalı çorbaları sevenler için ideal.

4 kişilik bir aileyi rahatlıkla doyurabilecek ürünü hazırlamak da oldukça kolay. 5 bardak suya çorbayı dökmeniz ve kısık ateşte sürekli karıştırarak pişirmeniz yeterli.

12’lik paketler halinde hazır çorba kategorisi altından erişebileceğiniz bu kendine has lezzeti olan çorbayı avantajlı ödeme seçenekleri ile Bizim Toptan internet mağazasından kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.