logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kinder Chocolate Süt Kakao 100 g

Kinder Chocolate Süt Kakao 100 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kinder Chocolate Süt Kakao 100 g

Kinder Chocolate Süt Kakao 8’li

Kinder chocolate süt kakao 8’li çocuklar için en besleyici çikolatalar arasında yer alıyor. Bu açıdan birçok annenin favorisi durumundadır! Kinder markasının ürünlerini yetişkinler de çok severek tüketiyorlar. İçindeki besin değerleri oldukça sağlıklı seviyelerdedir.

Kinder sütlü çikolata özel bir içerik ile imal edilmektedir. Bu tarifi ürünün çok lezzetli ve besleyici olmasını sağlar. İçindeki sütlü dolgu bölümü, ağızda dağılır ve enfes bir tada sahiptir. Çikolata bol sütlüdür; ürünün besleyiciliğini büyük oranda arttırır.

Kakao oranı yaklaşık %13 civarındadır. Süt ise %33-35 oranında bulunur. Ürünün içinde ayrıca lif de olması sağlıklı bir atıştırmalık olmasına etkendir. Protein ve karbonhidrat bakımından zengin bir çikolatadır. Çocukların kalsiyum ihtiyaçlarını da büyük oranda karşılar.

İçindeki kremasının akışkanlığı ve damağınızda bıraktığı tat bu çikolatayı hem çocuklar hem yetişkinler için çok cazip kılar. Enerji kaynağı olarak, ihtiyaç duyduğunuzda tüketebilirsiniz.

Besleyici ve lezzetli atıştırmalıklar kategorisinde bulunan Kinder chocolate süt kakao ürününün bir paketinde 8 tane çikolata vardır. Süt ve kahve ile de müthiş bir lezzet uyumu sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.