logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Missbon Kahveli Şeker 1 kg

Kent Missbon Kahveli Şeker 1 kgAdet Fiyatı : 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Missbon Kahveli Şeker 1 kg

Kent Missbon Kahveli Şeker

Uzun yıllardır şekerleme konusunda hatırı sayılır bir yere sahip olan Kent, çıkardığı pek çok şekerleme türü ile olduğu gibi Kent Missbon Kahveli Şeker ile de adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Şekerleme konusunda oldukça sevilen ve en çok tercih edilen markalardan biri olan Kent, kahveli bonbon şekeri ile de bir tadıyla daha klasikleşmeyi başardı.

Kent Missbon Kahveli Şeker gerek kahve kokusu, gerek yumuşak yapısı ve gerekse ağızda bıraktığı uzun şeker tadı ile çok sevilen Kent şeker türlerinden biridir. Eşsiz lezzeti, yıllar içinde asla değişmeyen kalitesi, tadı ve kokusu, Kent Missbon serisini klasikleştirmeyi başardı.

Bayramların değişmez geleneği olan şeker ikram etme adeti, Kent Missbon Kahveli Şeker ile daha eğlenceli ve tatlı bir hale gelebilir. Misafirlerinize gönül rahatlığı ile Kent Missbon Kahveli Şeker’i ikram edebilirsiniz.

Kent Missbon Kahveli Şeker’in sunduğu eşsiz lezzetini daha evvel deneyimlemediyseniz, en kısa zamanda siz de bu muhteşem ve eşsiz lezzeti tadarak müdaimlerinden biri olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.