logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Miss Bonbon Sütlü Şeker 1 kg

Kent Miss Bonbon Sütlü Şeker 1 kgAdet Fiyatı : 139,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 699,50 TL
Birim Fiyat: 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Miss Bonbon Sütlü Şeker 1 kg

Kent Miss Bonbon Süt Şeker

Şeker konusunda uzun yıllardan beri sektöründe öncü isim olan Kent, piyasaya çıkardığı pek çok farklı lezzet ile sevenlerini mutlu etmeye devam ediyor. Kent Miss Bonbon Süt Şeker pek çok insanın severek tercih ettiği şekerlemelerden birisidir.

Kent; diğer şekerlerindeki gibi bu şeker için de özel formül hazırlayarak eşsiz bir tat yakalamayı başardı. Gerek ağızda uzun süre devam eden tadı, gerek aroması ve gerekse hoş süt şeker kokusu ile vazgeçilmez şeker tatlarından biri olan Kent Miss Bonbon Süt Şeker, binlerce insanın severek tükettiği bir şekerdir.

Bayramlarda pek çok evin severek misafirlerine ikram ettiği şekerlerden biri olan Kent Miss Bonbon Süt Şeker, nesillerdir sevilmeye devam ediyor. Çocuk olsun, genç olsun ya da yaşlı, her nesilden insan Kent Miss Bonbon Süt Şekerlerini tatmaktan ötürü büyük keyif duyuyor.

Eğer siz hala Kent Miss Bonbon Süt Şeker denemediyseniz, en yakın zamanda bu eşsiz lezzeti deneyerek müdavimlerinden biri olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.