logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Karper Üçgen Peynir 8x12,5 g

Karper Üçgen Peynir 8x12,5 gAdet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 837,60 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karper Üçgen Peynir 8x12,5 g

Karper Porsiyon

Farklı, pürüzsüz, kremsi peynir lezzeti yıllardır neredeyse hiç değişmemiş özel bir tariften yapılır. Her zaman alışık olduğumuz gibi lezzetlidir. Simit, kraker, sandviç arası, öğleden sonra atıştırması ya da kahvaltı canınız ne zaman isterse yemeye hazırdır.

KARPER ile kahvaltılarınızı daha sağlıklı ve eğlenceli hale getirmeniz artık daha kolay. Lezzet doludur ve sofralarınıza eşsiz bir tat katar.  Karper Üçgen Peynir, taze bir kıvama sahip olduğu için yemesi de kolaydır.

Hangi yaşta olursanız olun üçgen peynirler atıştırmalık olarak harika seçeneklerdir. Kalsiyum oranı oldukça yüksek olan Karper Üçgen Peynir, çocukların beslenme şartları içinde idealdir. Son kullanma tarihine kadar buzdolabında güvenle muhafaza edip, dilediğiniz an göz açıp kapayıncaya kadar yiyebilirsiniz. 

Ayrı ayrı kaplı kağıtları sayesinde hijyenine önem verenlerin özellikle tercih ettiği Karper Üçgen Peynir, yapay renklendirici ve koruyucu içermez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.