logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kaltun Madran Doğal Kaynak Suyu 19 L

Kaltun Madran Doğal Kaynak Suyu 19 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kaltun Madran Doğal Kaynak Suyu 19 L

Kaltun Madran Doğal Kaynak Su

Kaltun Madran doğal kaynak su sayesinde gün içerisinde gerekli olan tüm minerallere erişim sağlayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde kaliteli ve doğal bir kaynak suyundan istifade etmek için en doğru yerde bulunuyorsunuz. Sunulan bu eşsiz doğal doku ve lezzet sizin de hayatınıza kalite katacak seçenekler arasında bulunuyor.

Doğal kaynak su Kaltun tarafından en nitelikli şekilde şişeleniyor. Şişeleme aşamasından suyun içilebilir hale ve standartlara getirilmesine kadar her aşamada global standartlar bir yol gösterici olarak kullanılmıştır.

Kaliteden yana tercihlerini su konusunda da ortaya koymak isteyen kişiler için muhteşem bir seçenek olacaktır. Nitelikli ve kaliteli doğal kaynak suyu kullanımı cildin güzelleşmesinden böbreklerin sağlıklı şekilde çalışmasına kadar birçok alanda büyük etkiye sahiptir.

Bu derece nitelikli olmasına rağmen aynı zamanda bütçe alanında da harika bir duruş sergilediği fark ediliyor. Siz de sorunsuz bir su kaynağından istifade etmek için doğru noktadasınız. Bu ne derece kaliteli suya en nitelikli ve uygun fiyatlı şekilde Kaltun sayesinde erişeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.