logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim UHT Süt 27'li 200 ml

İçim UHT Süt 27'li 200 mlKoli Fiyatı (27 Adet) : 294,30 TL
Birim Fiyat: 10,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim UHT Süt 27'li 200 ml

İçim Süt Uht

İçim süt ve süt ürünleri konusunda en kaliteli şekilde hizmet veren ve ürünlerini global standartlarda piyasaya süren firmaların başında gelir. Süt ve süt ürünlerine İçim kalitesi ile erişim sağlayarak muhteşem bir tat ve uygun fiyat elde edebilirsiniz. İçim süt hem yetişkinler hem de çocuklar için sağlıklı beslenmenin anahtarlarından biri olarak görülmektedir.

İçim süt isteyen kişiler için yarım yağlı ya da tamamen yağsız olan seçenekler üzerinden de hizmet verebilmektedir. Hatta çocuklar için çikolatalı ya da çilekli gibi alternatifler de sunmaktadır. İçim güvencesi ile tüm bu süt ve süt ürünlerine en kaliteli şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

İçim Süt Uht toplu bir şekilde satışa çıkarılmıştır. Bu ürünlerin piyasaya göre oldukça uygun fiyatlı olması ve lezzetten taviz verilmeden satın alınması dikkate değer detaylar arasında yer alır. Siz de tek bir tık ile hem güvenilir hem de sorunsuz bir biçimde Bizim Toptan kalitesi ile süt ürünü alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.