logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim İçimino Muzlu Süt 180 ml 27'li

İçim İçimino Muzlu Süt 180 ml 27'liKoli Fiyatı (27 Adet) : 249,75 TL
Birim Fiyat: 9,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim İçimino Muzlu Süt 180 ml 27'li

İçim Meyveli Süt Muzlu >

Çocukların severek içtiği İçim Meyveli Süt Muzlu yetişkinlerin de günlük favori içeceklerinden biri haline geldi. Evde, işyerinde, okulda, kısacası istediğiniz her yerde tüketebileceğiniz bu ürün muhteşem bir muz aromasına sahip. İlk yudumdan itibaren muz tadını yoğun olarak hissedebiliyorsunuz.

İçim Meyveli Süt Muzlu D vitamini ve kalsiyum içeren bir üründür. Günlük kalsiyum ve D vitamini ihtiyacınızın bir bölümünü karşılamanıza yardımcı oluyor. Çocuklar için de ideal bir içecek.

Ambalaj içerisinde süt bulunuyor. Her biripaket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının aromalı sütler kategorisinden temin edebilirsiniz. Tek tıkla ihtiyacınız olan tüm ürünler adresinize teslim ediliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.