logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim İçimino Çilekli Süt 180 ml 27'li

İçim İçimino Çilekli Süt 180 ml 27'liKoli Fiyatı (27 Adet) : 249,75 TL
Birim Fiyat: 9,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim İçimino Çilekli Süt 180 ml 27'li

İçim İçimino Çilekli Süt

Süt içmek çok sağlıklıdır. Ancak, herkes sütün sek tadını sevmeyebilir. Bu nedenle de çilekli sütten yana şansınız deneyebilirsiniz. Hem çok lezzetlidir hem de sütün barındırdığı tüm mineral ve vitaminleri bünyesinde barındırmaktadır. İçim İçimino çilekli süt satın alabilir, hem büyüklerinize hem de küçüklerinize gönül rahatlığı ile içirebilirsiniz.

Ambalajları oldukça renklidir. Dolayısıyla süt sevmeyen çocuklarınızın bile dikkatini çekecektir. Aynı zamanda son kullanma tarihi de en üst bölümünde yazıyor. Bu tarihe dikkat ederek tüketim sağlamanız hem sizin hem de çocuklarınızın sağlığı açısından önemli bir konudur.

Alışverişlerinizi yorularak yapmak istemiyorsanız, reyon reyon gezmek sizi yoruyorsa yapmanız gereken Bizim Toptan sayfasına girmektir. Çünkü biz sizin istediğiniz tüm ürünleri kısa bir süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Sadece istediğiniz ürünleri seçmeniz yeterli oluyor. Toptan bir şekilde almak her zaman çok daha avantajlıdır. Çünkü ödeyeceğiniz tutar çok daha az olacaktır. Tek bir tık ile siparişleriniz hemen kapınıza geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.