logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hekim Su Doğal Kaynak Bardak 60x200 ml
  • resm Hekim Su Doğal Kaynak Bardak 60x200 ml

Hekim Su Doğal Kaynak Bardak 60x200 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hekim Su Doğal Kaynak Bardak 60x200 ml

Hekim Bardak Su 200 Ml (60 Adet)

Hekim Bardak Su 200 Ml (60 Adet) ürünü, hem lezzetli Hekim Su tadı hem de 60 adetlik avantajlı kullanımı ile, toplantı ve organizasyonların aranan ögelerinden bir tanesi haline geliyor. 

Doğanın kalbinden çıkarılarak profesyonel bir anlayış ile şişelenen Hekim Bardak Su 200 Ml (60 Adet) ürünü, su içmenin lezzetli bir şekli olma özelliği taşıyor.

Hekim Bardak Su 200 Ml (60 Adet) ürünü, doğadan tüm serinliği ile yeryüzüne çıkan kaynak suyunun, sağlığı içiminde saklayan ve tadı ile içimi oldukça kolay olan bir içeceğe dönüşmesi serüveninin bir ürünü. Lezzeti ile içtikçe daha fazla içme isteği uyandıracak olan Hekim Bardak Su 200 Ml (60 Adet) ürünü, kalitesi ile de tüketicisini memnun ediyor.

Hekim Bardak Su 200 Ml (60 Adet), su içmenin tadına tat katan, sağlıklı bir deneyim için ilk adım. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.