logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Hacı Şakir Şampuan 2-1 Kuru Yıpranmış Saçlar İçin 500 ml

Hacı Şakir Şampuan 2-1 Kuru Yıpranmış Saçlar İçin 500 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Hacı S¸akir S¸ampuan 2-1 Kuru Yıpranmıs¸ Saçlar I·çin

   

Gerek yağlı gerekse kuru olan saçlar için ayrı şampuan formları sergilenir. Her markanın bu yönde ayrıma yer verdiği açık durumda. Şampuanların üzerinde de bu konuda açıklamalar gösterilir. Satın almak isteyenler ise tüm bu detayları dikkate alarak harekete geçebilir.

 

Örnek verecek olursak Hacı S¸akir s¸ampuan 2-1 kuru yıpranmış saçlar için olarak sergilenir. Adı üstünde şampuan yıpranmış saçlara uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Kuru saçlı olanlar uygulayabilir. Çünkü nem özlerinden dolayı saçlara iyi geldiği görülüyor.

 

Badem sütü içeren şampuan, 500 ml kadardır. Düzenli olarak aynı şampuanı kullanmak isteyenlerin tercihi de bu yönde oluyor. Yani ml değeri yüksek olanlar göz önünde bulundurulur. Üstelik ml değerine rağmen son derece ekonomik ücreti ile satın almak isteyenlere sergilenir.

 

Her türlü forma sahip olan şampuanlar, Bizim Toptan’da sıralanmıştır. Yine Hacı Şakir’e ait olan ürünler satın alınabilir. Bu anlamda satın almak için ödeme yapılmalıdır. Önceden de belirttiğimiz üzere makul fiyatlardan ürünleri satın almanız sağlanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.