logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Hacı Şakir Banyo Beyaz Sabun 600 g
  • resm Hacı Şakir Banyo Beyaz Sabun 600 g

Hacı Şakir Banyo Beyaz Sabun 600 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Banyo Beyaz Sabun

Vücut temizliğinde kullanım için üretilmiş olan Hacı Şakir Banyo Beyaz Sabun el ve yüz temizliğinde de kullanılabilir. Kalıp şeklinde tasarlanmış olan banyo sabunu günlük duş esnasında kullanım için de ideal. Bu banyo sabunu tüm cildin derinlemesine temizlenmesini sağlarken aynı zamanda bakım yapıyor.

Hacı Şakir Banyo Beyaz Sabun ferahlatan ve kendinizi temiz hissetmenizi sağlayan bir kokuya sahip. Kalıcı olan kokusu çamaşır yıkamak için de kullandığınızda, çamaşırlarınızın uzun süre mis gibi kokmasını sağlayabiliyor.

Ambalaj içerisinde banyo sabunu bulunuyor. Tercihinizi bu üründen yana kullanmak isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sevdiğiniz ya da denemek istediğiniz sabun çeşitlerinin tamamı Bizim Toptan internet mağazasında mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.