logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duru Beyaz Saf Sabun Banyo 600 g

Duru Beyaz Saf Sabun Banyo 600 gAdet Fiyatı : 69,95 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 974,26 TL
Birim Fiyat: 64,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Beyaz Saf Sabun Banyo 600 g

Duru Beyaz Saf Banyo Sabunu

Genellikle vücut temizliği için tercih edilen Duru Beyaz Saf Banyo Sabunu aynı zamanda çamaşırlarda da kullanılabiliyor. Cildi temizlerken aynı zamanda bakterileri yok eden ve tüm ölü hücrelerden cildi arındıran banyo sabunu yüz, el ve vücut temizliğinde kullanım için ideal.

Duru Beyaz Saf Banyo Sabunu fresh bir kokuya sahip. Hassas çamaşırların elde yıkanması için de sabunu tercih edebilirsiniz. Cildin Ph değeri ile uyumlu olan bu ürün bebeklerin çamaşırlarının yıkanmasında da kullanılabilir.

Ambalaj içerisinde banyo sabunu bulunuyor. Temiz ve fresh bir kokuya sahip olan bu banyo sabununu temin etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Ürün kısa sürede adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.