logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duru Fresh Çiçek Duş Sabunu 4x150 g

Duru Fresh Çiçek Duş Sabunu 4x150 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Fresh Çiçek Duş Sabunu 4x150 g

Duru Fresh Dus¸ Sabunu Çiçek

    

Duş jellerinden ziyade sabunları da sıklıkla talep görüyor. Daha katkısız ve saf geldiği için sabun kullanımı da yaygın durumda. Bu anlamda çeşitli markaların ürettiği sabunlar göz önünde bulundurulabilir. Markalardan ziyade sabun özleri ve kokuları da belirleyici olacaktır.

 

Duru Fresh dus¸ sabunu çiçek paketi ile satın almak isteyenlere sunuluyor. Bir paket içerisinde de toplam 4 tane sabun bulunuyor. Yani fırsat ürünleri arasında yerini aldığı görülüyor.

 

Duş sabunları temelde hoş kokulara sahiptir. Örneğin Duru’nun 4’lü paket halinde sergilenen sabunları da fresh koku özleri ile üretilmektedir. Çiçek tazeliğine sahip olan sabunlar doğal ve bitkisel formda sergilenir. Markanın yeni üretimleri arasında da yerini aldığı görülüyor.

 

Markayı ve ürünü incelemeniz uzun sürmez. Aksine hızlı bir şekilde Bizim Toptan içerisinden göz atmanız mümkün olacaktır. Beraberinde de satın almak isteyenler sipariş aşamalarına geçmelidir. Yani ödeme yaparak kısa süre içerisinde elde etmeniz sağlanacaktır.

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.