logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duru Gül Saf Sabun 4x150 g

Duru Gül Saf Sabun 4x150 gAdet Fiyatı : 69,95 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 974,26 TL
Birim Fiyat: 64,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Gül Saf Sabun 4x150 g

Duru Saf Sabun Gül

Banyolarda ve tuvaletlerde Duru saf gül sabunu ile gün boyu tazeliği yaşayabilirsiniz. İçeriğindeki gül kokusu ile cildiniz ve elleriniz yumuşacık olacak. Duru gül saf sabunu çocuklarınız için de güvenle kullanabilirsiniz. Ph değerinin düşük olmasından dolayı, çocukların cildine uyumludur.

Duru saf sabun ile elleriniz tertemiz ve yumuşacık olacaktır. Bol köpüklü Duru saf sabun ile güzel bir banyo keyfi yaşayabilirsiniz. Cildinizin nefes almasını sağlayan temizliği ile gün boyu taze kalabileceğiniz kaliteli bir üründür. Duru saf sabunları kolayca köpürür ve kalıntı bırakmaz.

Banyo sabunları kategorisinde paketler halinde satışa sunulan sabunu, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.