logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duru Saf&Doğal Sabun Çeşitleri 4x70 g

Duru Saf&Doğal Sabun Çeşitleri 4x70 gAdet Fiyatı : 65,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1438,80 TL
Birim Fiyat: 59,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Saf&Doğal Sabun Çeşitleri 4x70 g

Duru Saf & Doğal Çeşitleri

Duru Saf ve Doğal Çeşitleri özel esans ve formülü sayesinde vücudunuzun rahatlamasını sağlar. Cildinizi temizlerken aynı zamanda cildinizin ihtiyacı olan nemi de Duru saf ve doğal sabunlar ile elde edebilirsiniz.

Yumuşak bir cilt için ideal olan Duru sabunları cildinizin nem dengesinin korunmasını sağlar. Etkileyici kokuları uzun süre boyunca vücudunuzda kalır. Paket içerisinde 4 adet Duru sabun bulunmaktadır.

Vücut temizliğinizi de yapabileceğiniz Duru saf ve doğal sabunlar cildinizin doğal ve canlı görünmesini sağlar. Banyo sabunları kategorimizde yer alan Duru sabunların içerisinde 4 adet 85 gramlık sabun bulunmaktadır. Siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.