logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade Multi Sprey Victorion Rose 500 ml

Glade Multi Sprey Victorion Rose 500 ml


3 Adet üzeri 87,95 TL

Adet Fiyatı : 89,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1055,40 TL
Birim Fiyat: 87,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade Multi Sprey Victorion Rose 500 ml

Glade Multi Sprey Victorion Rose 500 Ml

Çok yönlü bir kullanım sunan Glade Multi Sprey Victorion Rose ferah ve kalıcı bir kokuya sahip. Evlerde ve işyerlerinde kullanıma uygun olan ürün sprey başlıklı püskürtme mekanizması sayesinde kolaylıkla uygulanabilir. Ürün en güzel gül kokularından oluşuyor. Gül kokusunun romantik ve ferahlatan kokusunu gün boyunca evinizde hissedebilirsiniz.

Glade Multi Sprey Victorion Rose oda kokusu olarak kullanılabildiği gibi çarşaf, perde gibi çeşitli kumaşlar üzerinde de kullanıma uygundur. Gardırop içerisine, banyo ve tuvaletlere, mutfağa ve havalandırma boşluklarına da püskürtebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 500 ml ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının oda tuvalet kokuları kategorisinden temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla ürünün adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.