logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade Multi Sprey Tropikal Clean Linen 500 ml

Glade Multi Sprey Tropikal Clean Linen 500 mlAdet Fiyatı : 89,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1067,40 TL
Birim Fiyat: 88,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade Multi Sprey Tropikal Clean Linen 500 ml

 Glade ile eviniz harika koksun! İstenmeyen kokular için özen ile üretilmiş Glade Multi Sprey Tropical Clean Linen, kumaşlara sinmiş pis kokular için de kullanılmaktadır. Havaya sıktığınızda tropikal bir hava esintisi hissedersiniz, etrafı ferah bir koku sarar.

Glade markası, S. C. Johnson & Son şirketine aittir. Oda sprey markasıdır. Glade 1956 yılında kurulmuştur. İlk olarak ABD ülkesinde ticari hayatına başladı.1990 yılından itibaren ise Glade ürünleri Avrupa, Asya ve Avustralya ülkelerinde kullanıcılara sunuldu.

Verdiği kaliteli hizmet ile giderek gelişti ve şu an Dünya’da 120’den fazla ülkesinde satılmaktadır.

İyi ve kaliteli bir hizmetin karşılığında insanlar tarafından bu kadar çok tercih edilmiştir. Hoş kokular ile yaşamak isteyen insanların mutluluk ile kullanması Glade’nin işini ne kadar iyi yaptığının, bu sayede daha fazla insana ulaşabilmesinin bir başka nedeni olarak görülmektedir. Glade mutlu olmak için bazen sadece hoş bir kokuya ihtiyaç duyduğumuzu çok güzel bir şekilde bize hatırlatmayı başarmıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.