logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Glade Multi Sprey Lavender 500 ml

Glade Multi Sprey Lavender 500 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Glade Multi Sprey Lavender 500 Ml

Evinizin ya da işyerinizin kokusunu değiştirerek genel atmosferini belirleyebilirsiniz. Bu alanda size yardımcı olacak ürün çeşitleri arasında Glade Multi Sprey Lavender de yer alıyor. Lavanta kokusunun muhteşem büyüsünü yaşam alanlarınıza taşıyan bu ürün sprey mekanizmalı özel ambalajı sayesinde pratik bir kullanım şansı tanıyor.

Glade Multi Sprey Lavender özel parfümü sayesinde uzun süre kalıcı bir lavanta kokusu elde etmeniz için ideal. Ürünü oda içerisine birkaç defa püskürtmeniz, muhteşem bir lavanta kokusunun tüm eve yayılması için yeterli olacaktır.

Ambalaj içerisinde 500 ml ürün mevcut. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının oda tuvalet kokuları kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Evinizin kokusunu ve havasını siz belirleyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.