logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fuse Tea Ice Tea Limon 1 L

Fuse Tea Ice Tea Limon 1 LAdet Fiyatı : 21,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 252,00 TL
Birim Fiyat: 21,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fuse Tea Ice Tea Limon 1 L

Fuse Tea Ice Tea Limon 1 Lt (12 Adet)

Sımsıcak yaz günlerinde hem çay hem meyve ferahlığı yaşamak isteyenlerin bir numaralı tercihi Fuse Tea Ice Tea Limon. Fuse Tea Ice Tea Limon 1 LT (12 Adet) ambalajında şimdi çok daha fazla ve çok ekonomik.

Hayatının her anında sınır tanımayanlar için lezzetinde sınırsız Fuse Tea Ice Tea Limon aromalı soğuk çay ile hayatınıza hem enerji hem renk katın. Eşsiz limon ferahlığı ile buz gibi çay keyfi bir arada olsun isteyenler için en doğru tercih Fuse Tea Ice Tea Limon.

İster kahvaltılarda, ister yemeklerde isterseniz arkadaş sohbetlerinde her zaman mükemmel uyum sağlayan Fuse Tea Ice Tea Limon ile hem sağlık hem de lezzet için. Özellikle sıcak yaz günlerinde buz gibi bir Fuse Tea Ice Tea lezzetine kimse hayır diyemeyecek. Buz gibi limon aromalı soğuk çay ile her zaman ferahlayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.