logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Freşa Soda Elma Aromalı 6'lı 200 ml
  • resm Freşa Soda Elma Aromalı 6'lı 200 ml

Freşa Soda Elma Aromalı 6'lı 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Freşa Soda Elma Aromalı 200 Ml (24 ADET)

Gün içerisinde soda tüketmekten hoşlanıyorsanız bu keyfinizi meyve aromalarıyla daha da leziz kılabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ürünler arasında Freşa Soda Elma Aromalı da bulunuyor. Elma lezzetini ve elmanın eşsiz aromasını her yudumda hissedebileceğiniz bu ürünü günün her saatinde tüketebilirsiniz.

Freşa Elma Aromalı Soda mideyi rahatlatma özelliğine sahip. Sodanın içerdiği tüm vitamin ve mineraller bu üründe de bulunuyor. Soğuk olarak tüketilmesi önerilen ürünü buzlu olarak ya da oda ısısında içebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 24 adetlik koli içerisinde tüketime sunuluyor. Ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Tek tıkla ürünler adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.